Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Mücahit Hatipoğlu seçim çalışmalarına Sölöz Ve Yenisölöz’de devam etti

Orhangazi Demokrat Parti ve Saadet Partisi Ortak Belediye Başkan Adayı Mücahit Hatipoğlu ve ekibi önceki akşam iftar sonrasında Yenisölöz ve Sölöz mahallelerini ziyaret etti. Her iki mahallede de vatandaşlara seslenen Hatipoğlu Pazar günü yapılacak olan seçimlerde destek istedi.

Orhangazi Demokrat Parti ve

Orhangazi Demokrat Parti ve Saadet Partisi Ortak Belediye Başkan Adayı Mücahit Hatipoğlu önceki akşam Yenisölöz ve Sölöz mahallelerini ziyaret ederek burada mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Vatandaşların dilek ve taleplerini dinleyen Hatipoğlu aynı zamanda halkın duyulmayan sesini duymak için çıktığı bu yolda onlarla fikir alışverişinde bulundu. Her iki mahalle de teveccühle karşılanan Mücahit Hatipoğlu halka seslenerek; “ Dertlerinizi biliyoruz ve bu dertlerin her geçen gün arttığını şahidiz. Size sizin bildiklerinizi anlatmak gibi bir ukalalık yapmayacağız. O şen şakrak neşeli Sölöz’ü tekrar size teslim etmek adına ekibimizle yollardayız. Bizim en büyük projemiz “İNSAN” “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” demişler değil mi?   Ne yazık ki biz insanlarımızı Orhangazi’mize sahip çıkılmadığı için burada yaşatamıyoruz.  Sölöz’den ekonomik kaygılardan dolayı, köyü terk eden bir sürü gençlerimiz var. Peki, bu mahalleleri ayağa kaldırıp gençleri tekrar tersine göçle köye getiremez miyiz? Getirebiliriz ve işte projelerimiz bunlar, Orhangazi’yi ve köylerini tarımıyla, tarım-turizmiyle doksanlı yıllarda ki günlere geri getirmek istiyoruz. Biz ilçemizi yapacağımız çalışmalarla gelişmiş bir şekilde eski haline geri getirmek istiyoruz.” dedi.