Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Mücahit Hatipoğlu’na Hürriyet kasabından etli destek!

31 mart yerel seçimlerinde Demokrat Parti-Saadet Parti ortak adayı Mücahit Hatipoğlu’na Hürriyet Kasap’tan ilginç bir destek geldi. Üzerinde Mücahit Hatipoğlu yazan special bir et hazırlayan Hürriyet Kasabı, özel hazırlanan eti başkan adayı Hatipoğlu’na hediye etti.

31 mart yerel seçimlerinde

Orhangazi’de Hürriyet mahallesinde faaliyet gösteren Hürriyet Kasap Orhangazi Demokrat Parti ve Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Mücahit Hatipoğlu’na desteğini göstermek için üstünde Mücahit Hatipoğlu yazan special et hazırladı.

Hürriyet Kasabı işletmecisi, Kasap Mevlüt Özen, Orhangazi ittifakı Belediye Başkan Adayı Mücahit Hatipoğlu’na, üstünde Mücahit Hatipoğlu yazılı Special et hazırlayarak desteğini gösterdi.

Başkan Adayı Hatipoğlu’nun Hürriyet Kasap’ı ziyaret ettiği esnada hazırladığı special’i kendisine sunum yapması ardından Özen desteklerini belirterek “ Mücahit Başkanımızın çıktığı bu yolda arkasındayız. Şehrimizi halk ile birlikte yöneteceğinize inanıyoruz. Saha da çalışmalarını takip ediyoruz ve meclis üyesi adayları ile 1 Nisan sabahından itibaren ilçemiz için güzel çalışmalara imza atacaktır” dedi.