Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafa Varank ve Davut Gürkan’dan başkan Aydın’a hayırlı olsun ziyareti

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, ikinci dönem görevine başladığından bu yana tebrik ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Aydın, yeniden seçilmesinin ardından, AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan ve geçmiş dönem Sanayi ve Teknoloji Bakanı, aynı zamanda AK Parti Bursa Milletvekili olan Mustafa Varank tarafından ziyaret edildi. Ziyarette, Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları da hazır bulundu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir

Gürkan ve Varank, Başkan Aydın’ı tebrik ederek ikinci dönemi için başarılar diledi. Karşılıklı iyi niyet temennileriyle ziyaret sona erdi. Başkan Aydın, ziyaret hakkında yaptığı açıklamada, “İl Başkanımız Sayın Davut Gürkan ve Bakanımız Sayın Mustafa Varank’ı ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduk. Ziyaret sırasında ülkemize, Bursa’mıza ve Orhangazi’mize dair konuları konuştuk ve fikir alışverişinde bulunduk. Kendilerine nazik ziyaretlerinden ötürü çok teşekkür ediyorum,” dedi.

Başkan Bekir Aydın, ikinci dönemi için aldığı tebrik ve başarı dileklerini içeren ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Aydın bu kapsamda, yerel siyasetçiler, sivil toplum örgütü liderleri ve vatandaşları misafir ediyor. Orhangazi’nin gelişimi ve refahı için çalışmalarını sürdüren Başkan Aydın, toplumun her kesiminden gelen destek ve iyi dileklerle ikinci dönemi için görevine güçlü bir başlangıç yapmayı hedefliyor.