Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Orhangazi belediyesi 16 branşta ücretsiz yaz spor kurslarına başlıyor!

Orhangazi Belediyesi ve Orhangazi Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği ücretsiz yaz Spor Okulları başlıyor. Orhangazi Belediyesi her yıl düzenli olarak organize ettiği yaz Spor Okulları bu yıl da Orhangazililere hizmet verecek. 16 spor branşında yapılacak yaz spor okulları kayıtları başladı. Öğrenciler kurslara en fazla iki branşta katılabilecek.

Orhangazi Belediyesi ve Orhangazi

Yaz Spor okulları 27 Haziran ve 23 Ağustos arasında iki ay sürecek. Usta öğreticilerin gözetiminde yapılacak yaz spor okulları etkinlikleri branşları ise, Basketbol, Voleybol, Futsal, Wushu Kung Fu, Atletzim, Taekwondo, Karate, Halk Oyunları, Masa Tenisi, Kick Boks, Satranç, Özel Eğitim, Tenis, Badminton, Cimnastik, Model Uçak olmak üzere toplamda 16 branşta açılacaktır. Yaz Spor Okulları kayıtları, Orhangazi Belediyesi Beyaz Masa, Orhangazi İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Orhangazi Belediyesi Spor İşleri Biriminden yapılacaktır.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Spor kenti Orhangazi’li gençler haydi spora diyerek başlattığımız Yaz Spor Okullarımızı bu sene de devam ediyoruz. İstiyoruz ki bir yıl boyunca dersleriyle, okullarıyla geçirdikleri vakit yorulan çocuklarımız spor yaparak, eğlenerek dinlesinler. 2024 Yaz spor okullarımız 27 Haziran’da başlayacaktır. Bu sene 16 branşta gençlerimize hizmet vereceğiz. Uzman öğreticilerimiz tarafından verilen spor eğitimleri inanıyorum çocuklarımıza çok faydalı olacaktır. Bütün çocuklarımıza, bütün aileleri yaz Spor okullarımıza katılmaya davet ediyorum.