Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-160x600

Orhangazi ÇPL’de coşkulu mezuniyet töreni

Orhangazi Çok Programlı Anadolu Lisesi mezuniyet töreni, coşku ve gurur dolu anlara sahne oldu.Ailelerin ve sevdiklerinin de katıldığı törende, 12. sınıf öğrencileri lise yıllarına veda ederek yeni bir hayata adım attılar.

Orhangazi Çok Programlı Anadolu

Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Okul müdürünün, Anadolu ve Meslek Lisesi türlerinin 1. lerinin ve okulun en kıdemli öğretmeni Gülsüm Davulcu’ nun konuşmalarının ardından, eğlenceli etkinlikler yapıldı.

Törenin en coşkulu anı ise kep atma merasimiydi. Öğrenciler, gökyüzüne keplerini fırlatarak lise yıllarına veda etmenin sevincini yaşadılar.

Aileler ve sevdikleri ise bu anlamlı anı fotoğraflayarak ölümsüzleştirdiler.  Daha sonra mezuniyet töreni geleneksel mezuniyet pilavı, müzik, dans ve konser gösterisi ile sona erdi.

Okul Müdürü Yeliz Çalıcı yaptığı açıklamada, “Öğrencilerimizin bu güzel başarıya ulaşmasında emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve ailelerine teşekkür ederiz. Mezunlarımızın hayatlarında adaletli, saygılı, sorumluluk ile idame ettirerek başarılı yıllar diler, her zaman onlarla gurur duyacağımızı belirtmek isteriz.” dedi.