Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Orhangazi Cumhur ittifakı TIP bayramında sağlık çalışanlarını ziyaret etti

Orhangazi Cumhur ittifakı Belediye Başkanı Bekir Aydın ile birlikte , 14 Mart Tıp Bayramı’nda Orhangazi’deki sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi. Gündüz hastane ziyareti ve akşam iftar programı olmak üzere iki bölümden oluşan etkinlikte, AK Parti Bursa Milletvekili Ayhan Salman, Cumhur İttifakı ilçe başkanları Gökhan Ulusu ve Halil Bozoğlu, meclis üye adayları ve teşkilat mensupları yer aldı.

Orhangazi Cumhur ittifakı Belediye

Gündüz programında, hastanede görev yapan doktorlar ve sağlık personeli ziyaret edilerek, bayramları kutlandı ve çiçek takdim edildi. Belediye Başkanı Aydın ve beraberindekiler, sağlık çalışanlarına başarılar dileyerek onların bu özel gününü kutladı.

Akşam bölümünde ise iftar sofrası etrafında toplanan katılımcılar, sohbet eşliğinde fikir alışverişinde bulundu. Başkan Aydın, doktorların toplum için önemini vurgulayarak, “Doktorlarımız beyaz önlüklü kara gün dostlarımızdır,” dedi ve ekledi: “Allah bütün milletimize ama öncelikle tıp mensuplarımıza sağlık sıhhat nasip etsin.”

Başkan Bekir Aydın, şehrin değerleriyle buluşmalarını sürdüreceklerini belirterek, Orhangazi’nin gelişimi için çalışmalarına devam edeceğini ifade etti. Tıp Bayramı’nın, sağlık çalışanlarının fedakârlıklarını anma ve onları onurlandırma fırsatı olduğunu belirten Aydın, bu tür etkinliklerin önemine dikkat çekti.