Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Orhangazi Cumhur İttifakı Yemekte Buluştu

Orhangazi’de Cumhur ittifakı partileri AK Parti ile MHP’nin ilçe teşkilatları Nadır piknik alanında gerçekleştirilen istişare ve değerlendirme toplantısı aadı altında yapılan yemekte bir araya geldi. Burada yapılan açıklamalarda 31 mart yerel seçimleri öncesi birlik beraberlik mesajı verildi.

Orhangazi'de Cumhur ittifakı partileri

Geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Cumhur ittifakının Orhangazi belediye başkan adayının yeniden Bekir Aydın olarak açıklanmasının ardından, ittifak ortağı iki parti teşkilatları ilk kez tam kadro bir araya geldi.  Toplantıya belediye başkanı Bekir Aydın AK Parti ilçe başkanı Gökhan Ulusu, MHP ilçe başkanı Halil Bozoğlu partilerin gençlik ve kadın kolları, Ülkü ocakları yönetimi ile her iki partinin teşkilat üyeleri katıldı.

Yemek programında konuşan Orhangazi belediye başkanı Bekir Aydın, AK Parti ilçe başkanı Gökhan Ulusu ve MHP ilçe başkanı Halil Bozoğlu yaptıkları açıklamalar ile 31 mart yerel seçimlerinde birlik beraberlik vurgusu yaparken, her iki partinin tüm teşkilat üyeleri ile birlikte seçime hazır olunduğu mesajı verildi.

ResimLink - Resim Yükle