Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-Ramazan-Bayram-2024-160x600
thumbnail-Cargill-Ramazan-Bayram-2024-160x600

Orhangazi Cumhur ittifakının düzenlediği gece döneri programı mitinge dönüştü!

Orhangazi Cumhur ittifakı tarafından dün akşam Orhangazi’de sevgi yürüyüşü ve ardından kültür merkezi bahçesinde gece döneri programı düzenlendi. Orhangazi’den yüzlerce vatandaşın akın ettiği buluşma gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Orhangazi Cumhur ittifakı tarafından

Yarın yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Orhangazi Cumhur ittifakı vatandaşla son buluşmasını gerçekleştirdi. İlk olarak seçim ofisi önünden başlayan sevgi yürüyüşüne ittifakın Orhangazi belediye başkan adayı Bekir Aydın, AK Parti ilçe başkanı Gökhan Ulusu, MHP ilçe başkanı Halil Bozoğlu, Ülkü ocakları başkanı Emre Bayram çil, partilerin gençlik ve kadın kolları, yönetim kurulu üyeleri, teşkilat üyeleri ve binlerce  vatandaş katıldı.

Yürüyüşün ardından Orhangazi Kültür ve Gençlik merkezi önüne gelen vatandaşlar partilerin teşkilat üyeleri burada düzenlenen gece döneri programına katıldı. Gecenin geç saatlerine kadar devam eden programda Orhangazi belediye başkanı Bekir Aydın ve  ittifak partileri AK Parti ile MHP’nin ilçe başkanları yaptıkları konuşmalar ile birlik beraberliğe dikkat çekerek yarın yapılacak seçimlerde destek istediler.

Daha sonra Kültür merkezi önünde kurulan standları gezen Bekir Aydın ve ilçe başkanları alanı dolduran vatandaşlara gece döneri, kahve, gibi ikramlarda bulundu.