Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Orhangazi Erzurumlular derneği 6 bin kişiye iftar yemeği verdi

Orhangazi Erzurumlular Derneği’nin 3 yıl önce başlattığı iftar sofrası bu yıl da kuruldu. İlçede Ramazan ayı boyunca her iftar akşamı yapılan iftar sofrasında yaklaşık 6 bin kişiye yemek verildi. Dernek başkanı Fırat Söğütlü ” Derneğimiz lokalinde yıllardır devam eden iftar soframızın bu yılda kurulmasında emeği olan ve destek verenlere teşekkür ediyorum, bir dahaki Ramazan ayında yeniden kuracağımız iftar soframızda görüşmek üzere” dedi.

Orhangazi Erzurumlular Derneği’nin 3

Orhangazi Erzurumlular Derneği’nin yaklaşık 3 yıldır sürdürdüğü iftar sofrası geleneği bu yıl da devam etti.

Orhangazi’de  ki lokalinde  her gün ihtiyaç sahipleri olmak üzere onlarca kişiyi ağırlayan  Erzurumlular derneği ilçede her gün iftar veren tek kurum olma özelliğini taşıyor. Dernek bu kapsamda hayırsever vatandaşların desteği ve dernek yönetiminin katkıları ile kurduğu iftar sofrasında Ramazan ayının başından itibaren yaklaşık 6 bin kişiye sıcak yemek verdi.

Ramazan ayının sonuna kadar devam ettirdikleri iftar sofrası ile ilgili konuşan Orhangazi Erzurumlular derneği başkanı Fırat Söğütlü ‘ Birkaç yıl önce başlatmış olduğumuz iftar soframızı bu  Ramazan ayında da dernek lokalimizde kurduk  ve her akşam ihtiyaç sahipleri olmak üzere binlerce vatandaşımızı soframızda ağırladık, bu kapsamda bu hayırlı çalışmamıza maddi manevi destek olan herkese, derneğimizin yönetim kurulu üyelerine ve soframıza teşrif eden tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum, inşallah önümüzdeki Ramazan ayında da soframızı birlik ve beraberlik içinde yeniden kuracağız” dedi.