Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Orhangazi Erzurumlular derneğinin düzenlediği aşıklar gecesine yoğun ilgi

Orhangazi Erzurumlular kültür ve dayanışma derneği tarafından düzenlenen ‘Aşıklar gecesi’ programına başta siyasetçiler olmak üzere vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, gecede sahne alan saz sanatçılarının söylediği birbirinden güzel türküler konuklara unutulmaz bir gece yaşattı.

Orhangazi Erzurumlular kültür ve

Orhangazi’de Erzurumlular kültür ve dayanışma derneği önceki gece Orhangazi kültür merkezinde çok sayıda davetlinin katıldığı  aşıklar gecesi programı düzenledi.

Programa Orhangazi belediye başkanı Bekir Aydın, siyasi partilerin  Orhangazi belediye başkan adayları, başkan ve yöneticileri, Erzurumlular derneği yönetici ve üyeleri ile davetli çok sayıda misafir katıldı.

Programın başında konuşma yapan Orhangazili Erzurumlular derneği yöneticisi Muhammet Bostancı, Derneklerin birlik ve beraberliğe sahip çıkma ve  farklı kültürlerin toplumlara yaşatılması ile gösterilmesi adına önemli kurumlar olduğuna dikkat çekerek, ilçede faaliyet gösteren tüm derneklere başarılar diledi. Bostancı konuşmasında  ayrıca  Erzurumlular derneği  olarak Orhangazi’de ki  faaliyetlerine önümüzdeki dönemde de artarak  devam edeceklerine vurgu yaparak katılımcılara teşekkür etti.

Programda daha sonra sahne alan saz sanatçıları gece boyunca söyledikleri birbirinden değerli eserler ile katılımcılara güzel bir gece yaşattılar.