Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Orhangazi Fırıncılar Koop. Başkanı ; Ekmek üzerinden siyaset yapmayın!

Orhangazi Fırıncılar kooperatifi Başkanı Ahmet İnce son günlerde siyasilerin Ekmek üzerinden yaptığı siyaset üzerine yazılı bir basın açıklaması yaptı. Özellikle Besaş’ın Orhangazi’ye gelmemesi tartışmalarına değinen İnce ”Besaş Ekmek ile ilgili açıklama yapanların unuttuğu bir şey var Besaş Ekmek Bu ilçeye iki defa geldi fakat ilçe halkı tarafından rağbet görmediği için kapandı.” dedi.

Orhangazi Fırıncılar kooperatifi Başkanı

Orhangazi Fırıncılar kooperatifi Başkanı Ahmet İnce son günlerde siyasilerin Ekmek üzerinden yaptığı siyaset üzerine yazılı bir basın açıklaması yaparak şu ifadelere yer verdi.

Fırıncılar Kooperatif Başkanı Ahmet İnce meydanlarda siyaset yapanlar Besaş Ekmek ile ilgili açıklama yapanların unuttuğu bir şey var Besaş Ekmek Bu ilçeye iki defa geldi fakat ilçe halkı tarafından rağbet görmediği için kapandı.

Kooperatif Başkanı Ahmet İnce Ekmeği siyasi malzeme yapanlara sormak istiyorum, Ekmek’in Pahalı olduğunu iddia edenler suçluyu Başka yerde arasınlar. Kooperatif Başkanı İnce: ayrıca Ekmek değerinin çok altında satılıyor, Ucuz ekmek demek çöplerin ekmek dolması demek, etrafınızdaki çöplere bakın çöplerin ekmekten geçilmediğini göreceksiniz dedi.

3 BİN EKMEK BELEDİYE’DEN

Orhangazi Fırıncılar Kooperatifi Başkanı Ahmet İnce Orhangazi Belediyesi ile yaptığımız anlaşma neticesinde her gün Askıda 3.000 Ekmek Dağıtımı Bedava yapılmaktadır. Orhangazi Fırıncılar kooperatifi olarak hiçbir ihtiyaç sahibini geri çevirmiyoruz. İnce Siyaset yapanlara seslenerek Ekmek’i siyasetinize bulaştırmayın dedi.