Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-160x600

Orhangazi ilçe protokolü resmi bayramlaşma programında bir araya geldi

Orhangazi’de ilçe protokolü , Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramın 1.günü vatandaşların da katıldığı bayramlaşma töreninde bir araya geldi. Orhangazi  Cumhuriyet alanında yapılan bayramlaşma  programına  katılımın yoğun olması dikkat çekti.

Orhangazi’de ilçe protokolü ,

Orhangazi’de resmi bayramlaşma programı ilçe protokolü siyasi partilerin ilçe başkanları,Muhtarlar,  stk oda temsilci ve yöneticileri ile vatandaşların katılımı ile Cumhuriyet alanında yapıldı,

Ramazan Bayramının ilk gününde yapılan bayramlaşma törenine  Orhangazi Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu’nu  vekaleten İznik  Kaymakamı Recai Karal,  Belediye başkanı Bekir Aydın’ı vekaleten Lütfi Bakırdan Orhangazi Jandarma komutanı Selim Kurtoğlu, tüm siyasi partilerin ilçe başkanları ve temsilcileri, Muhtarlar ,stk ve oda yöneticileri temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Programda tek tek söz alan ilçe protokolü ve siyasi partilerin ilçe başkanları ortak bir dille başta Orhangazi halkı olmak üzere tüm islam alemenin Ramazan bayramını kutlarken , yine ortak bir dille yapılan açıklamada birlik beraberliğe dikkat çekildi.

Programda daha sonra konuşmaların ardından ,ilçe protokolü bayramlaşma programına katılanlar ile tek tek bayramlaştı. Program Gazi Orhanbey Camii Himam Hatipi Süleyman Gül’ün yaptırdığı dua ile sona erdi.