Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-160x600

Orhangazi merkez ve köylerinde ilaçlama çalışması yapıldı

Orhangazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehirdeki park, bahçe ve ağaçlarda zararlı böcek ve haşerelerin üremesini engellemek amacıyla kapsamlı bir ilaçlama çalışması başlattı. İlaçlama çalışmaları, tüm şehir genelini kapsıyor ve bit, kene, sinek gibi istenmeyen zararlıların ağaçlara yuva yapmasını engellemeyi hedefliyor.

Orhangazi Belediyesi Temizlik İşleri

Gerekli Bütün Önlemler Alınıyor

Ekipler, ilaçlama sırasında meydana gelebilecek olası durumların önüne geçmek için gerekli tüm önlemleri alıyor. Bu kapsamda, ilaçlamanın insan ve hayvan sağlığına zarar vermemesi için dikkatli bir planlama yapıldı ve çalışmalar gece ve sabahın erken saatlerinde titizlikle yürütülüyor.

Vatandaşlar Memnun

Vatandaşlar, Orhangazi Belediyesi tarafından gerçekleştirilen bu çalışmalardan oldukça memnun. İlaçlamanın şehirdeki ağaçların sağlığını koruyarak, çevreyi güzelleştirdiğini belirten vatandaşlar, Belediye Başkanı Bekir Aydın ve ekibine teşekkürlerini iletti. Bu çalışmalar sayesinde park ve bahçelerde daha rahat ve sağlıklı bir ortamda vakit geçirebileceklerini ifade eden Orhangazililer, belediyenin çevreye olan duyarlılığını takdirle karşıladı.