Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Orhangazi Profilo bayisinden çocuklara özel 23 Nisan kutlaması

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde geçtimiz yıl itibariyle hizmete açılan Profilo bayii 23 Nisan çocuk bayramı kutlamaları kapsamında bayi önünde çocuklara özel etkinlik düzenlendi.

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde geçtimiz

Orhangazi’de Türkiye Büyük Millet meclisinin açılışının 104. yılı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Dünya çocuklarına armağanı olan 23 Nisan Ulusal egemenlik ve çocuk bayramı nedeniyle ilçenin farklı noktalarında gün boyunca kutlama etkinlikleri düzenlendi. Yapılan etkinliklere, Orhangazi’de Yalova caddesi üzerinde  yaklaşık 1 yıldır faaliyet gösteren Profilo fabrika satış mağazasıda katıldı.

23 Nisan günü bayi önünde yapılan etkinliklerde çocuklara özel hediyeler dağıtılırken, gelen misafirlere gün boyunca çeşitli ikramlar ve kampanyalar sunuldu.

Profilo Orhangazi fabrika satış mağazası işletmecileri olan Halis Okay ve  Soner Okay bayii önünde yapılan etkinliğe çok sayıda çok katılmasından duyduğu mutluluğu ifade ederek ” Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağanı olan 23 Nisan çocuk bayramında bizde kendi imkanlarımız ile yaptığımız etkinlikle cadde üzerinden geçen çocukların mutluluğuna ortak olduk, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yüzünün gülmesi herşeyin üstündedir, umarız Dünya’nın her bölgesinde çocukların yüzlerinin hep güleceği bir gelecek olur” diyerek 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını kutladılar.