Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Orhangazi Trabzonlular derneğinden Cumhur ittifakına tam destek!

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Trabzonlu hemşehrilerinin misafiri oldu. Orhangazi Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden Başkan Aydın, Cumhur İttifakı İlçe Başkanları Gökhan Ulusu ve Halil Bozoğlu ile birlikte dernek üyeleriyle sohbet etti. Aydın, 31 Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimlerde destek istedi. Dernek başkanı Yüksel Birinci ise ” Belediye Başkanımız Bekir Aydın, bizim hemşehrimizdir. Biz de onun yanındayız. 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde ona ve Cumhur İttifakı’na tam destek vereceğiz’’ diyerek desteklerini açıkça ifade etti.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir

Trabzonlu Hemşerilerimizin Destekleri Her Zaman Bizimle Oldu

Trabzonlu hemşehrilerinin her zaman kendisine güvendiklerini ve desteklediklerini belirten Belediye Başkanı Bekir Aydın yaptığı konuşmada “Sizlerin desteğiyle Orhangazi’yi daha güzel bir şehir yapmak için çalışıyoruz. Yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerle ilçemize değer katıyoruz. Sizlerden ricam, 31 Mart’ta sandığa giderek Cumhur İttifakı’na oy vermenizdir. Bu şekilde hem ilçemize hem de ülkemize sahip çıkmış olacağız.” Dedi.

Ziyarette, AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu ve MHP İlçe Başkanı Halil Bozoğlu da birer konuşma gerçekleştirdi.

AK Parti Orhangazi İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, konuşmasında şunları ifade etti: “Trabzonlu hemşerilerimiz, her zaman yakın ilişki içerisinde bulunduğumuz dostlarımızdır. Hem parti yönetimimizde, hem de belediye meclisinde çok yakın çalıştığımız Trabzonlu arkadaşlarımız var. İnşallah önümüzdeki dönemde de yine bir ve beraber olarak çalışacağız. Elbette ki desteklerinizi bekliyoruz.” MHP İlçe Başkanı Halil Bozoğlu ise dernek üyelerine şöyle seslendi: “Bize, neden bazı şeyler için pazarlık yapmıyorsunuz, diyorlar. Bizim için en önemli şey Türkiye’dir. Bakın bugün Kaan beşinci nesil milli muharip uçağımız gökyüzündeydi. Bu bizim için her şeye yeter.”dedi.,

Başkanımızın Yanındayız

Orhangazi Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel Birinci de, Belediye Başkanı Bekir Aydın’a teşekkür etti. Aydın’ın Orhangazi’ye önemli hizmetler yaptığını ve yapmaya devam ettiğini söyleyen Birinci, “Belediye Başkanımız Bekir Aydın, bizim hemşehrimizdir. Biz de onun yanındayız. 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde ona ve Cumhur İttifakı’na tam destek vereceğiz. Başkanımıza başarılar diliyoruz” diye konuştu.