Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Orhangazi TSO’nun Öğrencilere Burs Desteği Bu Yılda Sürecek…

Orhangazi Ticaret ve Sanayi

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası tarafından her yıl lisans öğrencilerine verilen karşılıksız burs desteği bu yılda verilecek.

 

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamaya göre, 2023-2024 öğretim yılı burs başvuruları 28 Ağustos 2023 tarihinde başvuruya açılacak.

18 Eylül 2023 tarihine kadar başvuruları alacak olan yetkililer, gerekli evrakların odadan veya web sitesinden temin edilebileceğini belirtti.

Burs komisyonunda bulunan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Enes Gören ve Yönetim Kurulu Üyesi Mete Yüksel Çoklar, çalışmaların başladığını ve bu yılda üniversite öğrencilerimizin eğitimlerine destek sağlamaya devam edeceklerini belirttiler. Komisyon üyeleri, Üniversite okuyan veya yeni kazanan öğrenciler, her yıl geri ödemesiz olarak verdiğimiz ve bu yıl da başarılı olan, desteğe ihtiyaç duyan ve gerekli Burs başvuru koşullarını taşıyan, geleceğimizin teminatı üniversite öğrencilerimize vereceğimiz bursla ilgili başvurular için odamızdan detaylı bilgi alabilirler “ dedi.

Odanın web site adresi www.orhangazitso.org.tr de bulunan başvuru için gerekli evraklarla birlikte odaya başvuru yapılması gerekiyor.

Detaylı bilgiye Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası web sitesinden,  sosyal medya hesaplarından ve 0224 573 81 69 – 0533 761 52 95 numaralı telefonlardan alabilirsiniz.