Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Orhangazi’de Araziye Çadır Kuran Roman Vatandaşlar İçin Dozerle Önlem!

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde meydana gelen olayda sahipli bir alana çadır kuran Roman vatandaşlar polis ekiplerinin müdahalesi ile çıkartıldı, yer sahibi ise araziye giren yolu dozer yardımı ile kapatarak önlem aldı.

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde meydana

Olay bu sabah saatlerinde Bursa’nın Orhangazi ilçesi süpürgelik mevkiinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre kendine ait boş bir araziye çok sayıda Roman vatandaşın çadır kurduğunu gören yer sahibi polis ve zabıta ekiplerinden yardım istedi. Kısa sürede olay yerine  gelen ekipler burada kalmak için çadır kuran Roman vatandaşları araziden çıkarttı, yer sahibi ise birdaha girmesinler diye arazinin yolunu dozer yardımı ile kapatarak önlem aldı.

Çevreye ve arazimize zarar veriyorlar

Arazilerine giren Roman vatandaşlardan şikayetçi olan yer sahibi yaptığı açıklamada ” Roman vatandaşlar özellikle güzel havalarda bizim arazimize kalabalık olarak  her yıl gelerek burada çadır kuruyorlar, topladıkları eşyaların demirlerini çıkartmak için ise burada sürekli ateş yakıyorlar ve kalan çöpleri arazimize bırakıyorlar, çevrede bir çok işyeri ve evler var onlarda bu durumdan şikayetçi bizde ekiplerden yardım istedik, geldiler ve onları buradan çıkarttılar, sonrasında ise bir daha girmesinler diye arazinin yolunu dozer yardımı ile kapattık, inşallah bir daha gelmezler yoksa başımız bunlarla belaya girecek” dedi.

ResimLink - Resim Yükle