Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-160x600

Orhangazi’de bu yola bu asfalt olmaz diyen vatandaşlar haklı çıktı!

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde geçtiğimiz yıl genişletme ve satıh asfaltlaması yapılan Gölyaka yolunda, aradan geçen 1 yılın ardından sıcak havalarında etkisi ile bozulmalar meydana geldi. Vatandaşlar ise işlek olmasından dolayı yolun her geçen gün daha tehlikeli bir duruma geldiğini öne sürüp, kaynayan asfalt üzerine sürekli olarak dökülen mıcırın kazaya davetiye çıkardığını söyleyip yeniden kalıcı çalışma yapılmasını istediler.

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde geçtiğimiz

Orhangazi ile Gölyaka arasında bulunan 5.5 km’lik yolda geçtiğimiz yıl gelen talepler üzerine genişletme ve ardından satıh asfaltlama çalışması yapılmıştı.

Yol yapım çalışmalarının bitmesinin hemen ardından satıh asfaltlamanın işlek olmasından dolayı o yola uygun olmadığını savunan vatandaşlar, yolun sıcak asfalt olması gerektiğini savunmuştu.

Aradan geçen 1 yılın ardından ise vatandaşların ortaya attığı iddialar gerçek oldu ve satıh asfaltlama yapılan yolun özellikle Gölyaka virajına yakın bölgelerinde sıcaklarında etkisiyle kaynama yaşanınca üzerine dökülen mıcır bu sefer araçlar için tehlike oluşturmaya başladı.

O yol üzerinde trafik kazası riski atlatan sürücüler yol üzerinde kalıcı bir çalışma daha yapılmasını isterken, ilerleyen günlerde yolun daha da tehlikeli bir hale geleceğini ifade ettiler.