Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

DP- Saadet İttifakı Seçimlerde İddialı! ”Orhangazi Halkı İstedi, Seçimi Biz Aldık”

31 Mart yerel seçimlerinde Orhangazi’den ortak bir aday ile seçime girme kararı alan Demokrat parti ile Saadet partisi ilçe teşkilatı, belediye başkan adayları Mücahit Hatipoğlu ile birlikte gazetemizi ziyaret ettiler. Ziyarette ilçe halkının yoğun taleplerine karşılık olarak birleştiklerini ve sahada kendilerine ilginin büyük olduğunu söyleyen DP başkanı Baki Bekar biz bu seçimi aldık, fark atma peşindeyiz’’ diyerek iddialı bir açıklama yaptı.

31 Mart yerel seçimlerinde

Yerel seçimlerde Orhangazi’de Mücahit Hatipoğlu isminde birleşen Demokrat ve Saadet partisi seçim çalışmaları kapsamında saha gezilerini sürdürüyor.

Her gün farklı bir seçim çalışması yürüten iki parti bu kapsamda partilerin ilçe başkanları Yakup Yıldırım ile  Baki Bekar ve parti teşkilat üyeleri ile birlikte Gazetemizi ziyaret ederek yöneticilerimiz Fatih Mısır ve Erol Altıntaş ile bir araya geldiler.

‘’Seçimi Aldık, Fark atma peşindeyiz’’

Burada seçim çalışmaları hakkında açıklama yapan Demokrat Parti ilçe başkanı Baki Bekar, aday konusunda Mücahit Hatipoğlu isminin Orhangazi halkının istediği bir isim olduğuna vurgu yaparak, adayımız Mücahit Hatipoğlu’na Orhangazi halkı büyük teveccüh gösteriyor, esnaflarımız vatandaşlarımız her gördüklerinde desteklerini açıkça belli ediyorlar, buda bizim aday konusunda doğru bir iş yaptığımız anlamına geliyor, hatta şunu söyleyebilirim , biz seçimi aldık şimdi ise fark atma peşindeyiz ‘’ dedi.

‘’Derdimiz her zaman Orhangazi olmuştur’’

Ziyaretlerinde konuşan Saadet Partisi ilçe başkanı Yakup Yıldırım’da  yaptığı açıklamada ‘’ bizim her zaman olduğu gibi bu seçim öncesinde de derdimiz Orhangazi halkın dışarıda ne istediğini görüyoruz, Orhangazi yıllardır iyi yönetilmiyor, bakın 90’lı yıllarda sanayi bakımından Türkiye’nin 54 -55 . sırasında yer alan Orhangazi şimdi bu sayılarda 230’lara geriledi. Buda her şeyi özetliyor. Biz Saadet partisi ve Demokrat Parti ortaklığında halkın karşısına çıkardığımız adayımız Mücahit Hatipoğlu ile birlikte seçimi kazandığımızda Orhangazi’yi nasıl eski özlenen günlerine getireceğiz göreceksiniz, çünkü bu güzel ilçe de bu şartların hepsi uygun ama yapan yok, halkın istediği şekilde istediği bir aday ile seçime giriyoruz ve inşallah’ta seçimden zaferle çıkan taraf olacağız’’ dedi.

 

‘’Halkın derdine derman olacağız’’

İki partinin ortak adayı olan Mücahit Hatipoğlu ise seçim çalışmalarının güzel geçtiğini ifade ederek,  Orhangazi’nin merkezinde büyümüş bir esnaf çocuğu ve esnafı olarak bu ilçeyi en iyi bilenlerden biriyim, insanların istediği Orhangazi nasıl yönetilir onu da en iyi bilenlerdeniz, çünkü bu sokaklarda büyüdük bu ilçenin karış karış derdini de geleceğinin de farkındayız, tüm köylerimiz ile birlikte bu şehri istediğimiz halkın istediği bir şehir yapmak için bu yola çıktık, bunun içinde projelerimiz hazır, halkın bize karşı ilgisi ortada bu yüzden seçim gününe kadar doğru bir çalışma ile halkın derdine nasıl derman olacağımızı onlara anlatacağız’’ dedi.

 

ResimLink - Resim Yükle