Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Orhangazi’de İlk Kez A Sınıfı Motosiklet Ehliyeti HAS Sürücü Kursunda!

Orhangazi’de ilk kez A

Orhangazi’de ilk kez A sınıfı motosiklet ehliyeti hizmeti ilçede yaklaşık 16 yıldır faaliyet gösteren HAS Orhangazi  sürücü kursu tarafından verilmeye başlandı. Eğitim sürecinin diğerlerinden bir farkı olmadığın söyleyen kurs yetkilileri, A sınıfı almak isteyenlerin kursa müraacat etmelerin gerektiğini söyledi.

Orhangazi’de uzun yıllardı hizmet veren ve ilçenin en güvenilir sürücü kurslarından biri olan HAS sürücü kursu bundan böyle, A sınıfı ehliyet hizmetini Orhangazi’ye getirdiğini duyurdu.

Artan nüfus ile birlikte ortaya çıkan ihtiyacı ve vatandaşların talebi üzerine Orhangazi’de ilk defa A sınıfı motosiklet ehliyeti hizmetini vermeye başladıklarını duyuran, HAS Orhangazi Sürücü kursu işletmecisi Harun Uslu, halk dilinde  büyük motor ehliyeti diye de geçen A sınıfı motosiklet ehliyeti hizmetimi ilk kez Orhangazi’ye getirdik, faydalanmak, kurs süreci diğer ehliyetler ile aynı şekilde işliyor, daha büyük motor kullanmak   isteyen ve bunun için A sınıfı ehliyete ihtiyaç duyan  vatandaşlarımızı Konak iş merkezi 4. Kattaki kursumuza bekliyoruz, ayrıca telefonla bilgi almak isteyenler 0224 573 36 34 nolu telefonu arayıp süreç hakkında tüm bilgileri alabilirler’’ dedi.

ResimLink - Resim Yükle