Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Orhangazi’de kuralsız ve alkollü sürücülere ceza yağdı!

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde ilçe emniyet müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri tarafından yapılan uygulamalarda kurallara uymadığı tespit edilen çok sayıda araç sürücüsüne trafik cezası uygulanırken, yapılan trafik denetimlerinin artarak devam edeceği bildirildi.

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde ilçe

Orhangazi’de ilçe emniyet müdürlüğü tarafından, halkın huzur ve güvenliğini korumak adına yapılan şok denetimler devam ediyor. Özellikle gece saatlerinde kentin farklı noktalarına kurulan denetim noktalarında durdurulan araçların kurallara uygun olup olmadığına bakılırken, sürücüler üzerinde ise alkol, ehliyet ve eksik evrak kontrolleri yapılıyor.

Dün gece ise Yalova caddesi üzerinde çok sayıda trafik ve asayiş polisinin katılımı ile yapılan denetimlerde 115 araç kontrol edilirken sis farı, yüksek müzik gibi kural dışı olduğu tespit edilen araç sürücülerine cezai işlem uygulandı.

Aynı uygulamalarda 209 şahıs kontrol edilirken, alkollü araç kullandığı tespit edilen 2 sürücünün ise ehliyetine el konuldu. Çeşitli sebeplerden dolayı toplamda 135 bin TL cezai işlem uygulandı.

Orhangazi ilçe emniyet müdürlüğünden yapılan açıklamada ; Orhangazi’de  halkın, huzur sağlık ve güvenliğini bozan her türlü eylem ile  suça karşı,  denetimlerin titizlik  ile kararlı bir şekilde  devam edeceği bildirildi.