Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Orhangazi’de Mustafa Bozbey rüzgarı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey ve Orhangazi adayı Çetin Çoklar için Orhangazi’de toplanan yüzlerce  vatandaş fener alayı oluşturarak meşaleler ve bayraklarla yürüdü.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan

Yerel seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey seçime 2 gün kala Orhangazi’de kendisini bekleyen çok sayıda partili tarafından karşılandı.

İlk olarak şehit Erhan Öztürk parkında başlayan ve Cumhuriyet alanına kadar devam eden yürüyüşe  CHP Bursa Milletvekili Hasan Öztürk, İl Başkanı Nihat Yeşiltaş, Orhangazi İlçe Başkanı Berna Çakır, Orhangazi Belediye Başkan Adayı Çetin Çoklar, ve ellerinde Türk bayrakları ile meşaleler yürüyen çok sayıda vatandaş yer aldı.

“Bursa artık değişime hazır”

Yürüyüş sırasında Bozbey’e olan güvenlerini ve umutlarını dile getiren vatandaşlara seslenen Başkan Adayı, “Bursa’nın her yerinde büyük bir coşkuyla karşılaşıyoruz. Aylardır meydanlarda görüyoruz. Bu akşam da Orhangazi’de gördük. Bu durum bize şunu gösteriyor; Bursa artık değişime hazır. 2019’da bize büyük destek vermiştiniz. Pazar günü de aynı desteği vereceğinizi biliyoruz” dedi.

Yürüyüş daha sonra Orhangazi Cumhuriyet alanında yapılan konuşmalar ile son buldu.