Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-160x600

Orhangazi’de tanımadığı düğünde yemek yedi, bıraktığı zarf hem duygulandırdı hem gülümsetti

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde hafta sonu yapılan bir düğünde ilginç bir olay yaşandı. Düğüne gelen yabancı biri,  ikram edilen yemeği yedikten sonra düğün sahibine  üzerinde not yazılı ve içinde 7 TL para olan zarf bıraktı. Gelin damat odasına bırakılan zarfı farkeden düğün sahipleri ‘bize verilen en güzel hediye oldu, helal hoş olsun keşke tanışsaydık’ diyerek zarfı bırakan davetsiz misafire teşekkür ettiler.

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde hafta

Olay Orhangazi ilçesinde bulunan bir düğün salonunda hafta sonu meydana geldi. Burada çok sayıda davetlinin katılımı ile yapılan düğün esnasında gelin damat odasının kapısına, yakınlarından birinin bıraktığı düşünülen bir zarfın sıkıştırıldığını gören düğün sahibi zarfın üzerinde ki  ‘ Abi valla seni tanımıyorum, karnım acıktığından geldim, helal et, bu kadar param vardı (isimsiz )’ yazısını görünce şaşırdı ve zarfı cebine koydu.  Düğün sonrası eve gittiklerinde ise açılan  zarfın içinde 7 TL vardı.

Yaşanan bu duruma hem şaşıran düğün sahipleri’ bizler için güzel bir anı oldu, keşke bizimle gelip tanışsaydı buna gerek yoktu, umarız dilediği kadar yemek yemiştir. Hakkımız sonuna kadar helal olsun, bu zarfı ömür boyu saklamayı düşünüyoruz, bize verilen en güzel hediye oldu, Allah iyi insanlarla karşılaştırsın, tanımadan da olsa düğünümüze geldi diyerek, zarfı bırakana  teşekkür etti.