Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Orhangazi’de yeni spor salonunda sona gelindi

Orhangazi Belediyesi, spor alanında yaptığı yatırımları hızlandırdı. Belediye, Arapzade Mahallesi’ndeki okullar bölgesine Cep Spor Salonu inşa ediyor. İnşaatta sona gelindi. Salon, kısa bir süre sonra tamamlanarak sporseverlerin hizmetine sunulacak.

Orhangazi Belediyesi, spor alanında

Belediye Başkanı Bekir Aydın, “Kentimiz spor konusunda önemli bir noktada birinci dönemimizde pek çok spor projesini hayata geçirdik. Cep Spor Salonumuz da bunlardan biri.
Allah‘ın izni, vatandaşlarımızın da takdirleriyle İnşallah ikinci dönemimizde de hemşerilerimiz için en güzel olacak şekilde spor

yatırımlarımızı sürdüreceğiz.”

Vurgulamalarını yaptı. Başkan Bekir Aydın, kentteki genç nüfusun spor yeteneğini önemsediklerini ve çalışmalarının gençleri hedeflediğini belirtti. Arapzade Mahallesi’nde yapımı devam eden spor salonunun yakında bitirilip vatandaşlarımızın kullanımına açılacağını söyleyen Aydın, gelecek dönemde de spor alanında yatırımlarına devam edeceklerini ifade etti.

Orhangazi Belediyesi, spor şehri olma vizyonuyla hareket ediyor. Belediye, gençlerin sporla ilgilenmesi için çeşitli imkânlar sağlıyor. Başkan Aydın, “Kentimizdeki gençlerimizi spora teşvik ediyoruz. Bu çalışmalarımızı daha da artıracağız” dedi. Orhangazi Belediyesi’nin sporla ilgili faaliyetleri, kentteki spor kültürünü geliştirmeye yönelik bir hamle olarak görülüyor.