Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Orhangazi’deki Köylerde Türk Telekom hatları yerlerde geziyor! Vatandaş tepkili

Bursa’nın Orhangazi ilçesine bağlı bazı kırsal mahallelerde Türk Telekoma ait internet ve telefon kablolarının içler acısı hali günden güne büyürken,  hizmetleri sürekli kesilen ve boşuna abone parası ödediklerini söyleyen  vatandaşlar ise yaptıkları tüm şikayet başvurularına rağmen halen bir çözüm bulunamamasına tepkili.

Bursa'nın Orhangazi ilçesine bağlı

Orhangazi’de zaman zaman gündeme getirdiğimiz Türk Telekoma ait internet ve telefon hatlarını taşıyan kabloların atıl ve bakımsız durumu her geçen gün artıyor.

Daha önce direklerinin bakımsızlığı nedeniyle internet ve telefon kabloları yerlerde gezen Türk Telekom ile ilgili bir şikayet konusuda  yine ilçeye bağlı Heceler mahallesinde yaşanıyor.

Mahallede, evlere internet ile telefon hizmeti taşıyan hatta ait kablolar yine diğerlerinde olduğu gibi yerlerde gezerken, yaptıkları tüm başvurulara rağmen bir çalışma yapılmadını söyleyen mahalle halkı ile Muhtar Zafer Sevinç Türk Telekom yetkililerini göreve davet ediyor.

Türk Telekom ile ilgili şikayetlerini dile getiren mahalle Muhtarı Zafer Sevinç, köyümüz içinden geçen tellerin durumu ortada kaç defa başvuru yaptık, şikayet ettik ama ne gelen var giden halkımız boşuna para ödüyoruz, internet ve telefon hatlarımızı taşıyan kabloların hali ortada bir an önce yapılmasını talep ediyoruz” diyerek tepkisini dile getirdi.

Ortaköy ile Yeniköy arasında çalışmada yarıda bırakıldı

Geçtiğimiz aylarda Orhangazi’ye bağlı Ortaköy ile Yeniköy yolu boyunca yer alan yine Türk Telekoma ait direklerin bakımsızlığı nedeniyle yola düşen teller için yapılan çalışmalarda yarım bırakılmış ve eksik bırakılan çalışmalara devam edilmemişti.