Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sulama birliği yeni sezon öncesi üreticiler ile toplantı yapacak!

Orhangazi Keramet Sulama Birliği, pazartesi günü DSİ Bursa 1.Bölge Müdürlüğü ile birlikte Orhangazi’de bir Danışma Meclisi toplantısı düzenleyecek. Su kullanımı başta olmak üzere yeni sezon planlamalarının masaya yatırılacağı toplantıya tüm müstahsiller davet edildi.

Orhangazi Keramet Sulama Birliği,

Orhangazi İznik Gölü Keramet Sulama Birliği Başkanı Mesut Aladağ 29 Nisan 2024 Pazartesi günü saat 14.00’de Orhangazi Ziraat odası toplantı salonun da DSİ .1 Bölge Müdürlüğü ilgili personellerinin, Muhtarların ve Sulama birliğimiz üyesi tüm müstahsillerimizin katılımı ile danışma toplantısı düzenleneceğini söyledi.

Aladağ toplantı gündeminin ise 2024 yılında devam eden çalışmalar hakkında bilgi, sulama birliğinin müstahsillerden beklentileri ve uyması geren kural ve kaideler ile üreticilerimizin sulama birliğinden beklenti ve taleplerin görüşüleceği bir toplantı olacağını söyledi ve bu sene ilki gerçekleştirilecek olan toplantının sulama sezonu içinde ve sezon sonunda da yapılacağını ve böylelikle müstahsillerimizin talep ve isteklerine cevap verilerek 2024 yılı sulama sezonu ve daha sonraki yıllar içinde çiftçi memnuniyetini arttırmak olduğunu söyleyerek tüm çiftçileri toplantıya davet etti.