Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Tabelası asıldı! Orhangazi yeni sanayi sitesi için geri sayım…

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde şehir merkezindeki sanayi esnafının şehir dışına taşınması amacıyla yaklaşık 14 yıldır yapılması için büyük uğraşlar verilen  yeni sanayi sitesinde artık sona gelindi.
Yeni sanayi sitesi Orhangazi şehir için sanayi esnafı için büyük önem arz ediyor.

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde şehir
Yalova yolu üzeri Süpürgelik mevkiinde yapılacak olan yeni sanayi sitesi arsasında devam eden 18 uygulamalarının bitmesinin ardından yaklaşık 100 dönümlük arsada çalışmalar için  ilk kazma vurulacak.
Yeni sanayi sitesinde çalışmaların başlaması için tüm gerekli girişimlerin yapıldığını ve arsa üzerinde 18 uygulamasının tamamlanması ile çalışmaların başlayacağını ifade eden Orhangazi toplu iş yeni sanayi sitesi  yapı kooperatifi başkanı Kadir Şimşek  ” Tüm bakanlıklar ve Büyükşehir Belediyesi ile Orhangazi Belediye meclisindeki tüm ruhsat işlemlerinin tamamlandığını  ve 18 uygulamalarının  tamamlanınca fiziki  çalışmaların başlayacağını söyledi.
Uzun yıllardır bekledikleri projenin yakın zamanda başlayacağına işaret eden Kadir Şimşek, ayrıca sanayi sitesi projesine destek vererek sorunların çözüme kavuşmasında emek sarfaden tüm siyasilerede teşekkür etti.