Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-160x600

Tarım A.Ş başkan vekilinden Bursa’nın iki ilçesine BESAŞ müjdesi!

Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Tarım A.Ş’nin  Başkan vekili Sadi Aktaş, yine  Bursa büyükşehir belediyesi tarafından işletilen BESAŞ A.Ş’nin  yönetim kurulu başkanı Mustafa Orkun Gazioğlu’na yaptığı ziyaretin ardından Bursa’nın İznik ve Yenişehir ilçelerine Besaş satış noktalarının açılacağını söylenirken, BESAŞ’ın Orhangazi’ye gelmesi hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı

Bursa’nın daha çok merkez ilçelerinde bulunan ve zaman zaman merkez dışındaki  bazı ilçelerde bulunmaması nedeniyle tartışmalara neden olan BESAŞ’ın iki ilçede ekmek satış hizmetine başlayacağı öğrenildi.

Tarım A.Ş başkan vekili Sadi Aktaş, Bursa büyükşehir belediyesi BESAŞ A.Ş’nin yönetim kurulu başkanı Mustafa Orkun’a  yaptığı hayırlı olsun  ziyaretinde Yenişehir ve İznik için yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

Yapılan görüşmede ise  Kurban bayramı sonrasıda bu iki ilçeye BESAŞ  ekmek satış noktalarının kurulacağının bilgisinin paylaşıldığı öğrenildi.

İlçelere kazandırılmasının talebi görüşülen ve iki ilçe de hizmete gireceği öğrenilen BESAŞ’ın Orhangazi’ye de geleceği hakkında olumlu yada olumsuz bir açıklama yapılmadı.