Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Tebrikler bizim çocuklar! Orhangazili sporculardan Denizli’de Dev Başarı…

Orhangazi’de faaliyet gösteren ve daha önceki yıllarda da ilçemizi temsil ettiği yarışmalarda şampiyonluklar elde eden Tempo spor kulübü son olarak Denizli’de düzenlenen 6. İller arası kick boks ligi 1. Etap maçlarında 6 şampiyonluk, 2 ikincilik, 8’de üçüncülük alarak turnuvaya damga vurdu.

Orhangazi’de faaliyet gösteren ve

Son zamanlarda farklı spor dallarında sportif başarıları ile dikkat çeken Orhangazi’ye bu kez de şampiyonluk madalyaları Denizli’den geldi.

İlçede uzun süredir milli takımlar antrenörü Servet Karak tarafından faaliyetine devam eden ve şimdiye dek çok sayıda başarı elde eden Tempo spor kulübü Denizli’de düzenlenen 6. İller arası kick boks ligi 1. Etap maçlarına 20 sporcu ve antrenörleri Servet Karak, Doğan Koçkar ile yer aldı.

Türkiye’nin 17 ilinden 972 sporcunun katıldığı turnuvaya Orhangazi’den katılan 20 sporcu’dan 16’sı dereceye girerek bir kez daha gururumuz oldu.
Şampiyonada
Alperen Yıldız – Altın madalya
Mustafa Karakuş – Altın madalya
Hatice Parlak – Altın madalya
Doruk Karaduman – Altın madalya
Ayça Gelgeç – Altın Madalya
Emirhan Yıldırım – Altın madalya…

Belinay Yerli – Gümüş madalya
Erdin Güneş – Gümüş madalya

Enes Talha Gençtürk – Bronz madalya
Yusuf Kaya – Bronz madalya
Muhammet Eren Aydın – Bronz madalya
Leon Amarfıı Kırış – Bronz madalya
Ethem Ali Çalık – Bronz madalya
Berat Efe Kaçira – Bronz madalya
Abdullah Karak – Bronz madalya
Ceylin Kayra Demir – Bronz madalya

Öte yandan Denizli’deki turnuvada büyük başarı elde eden sporcularımız maçların ardından Pamukkale’yide ziyaret ederek travertenleri gezdi.

Sporcuların başarısında emeği olan Servet Karak, Orhangazi’ye kazandırmaya devam ettikleri başarılar için mutlu olduklarını ifade ederek ;

”Denizli ilinde yapılan 6.İLLERARASİ KİCKBOKS LİGİ 1. ETAP müsabakalarına Tempo Spor Kulübü olarak 2 antrenör 20 sporcu ile katıldık. 6 altın 2 gümüş 8 tane Bronz madalya olmak üzere toplamda 16 tane madalya kazandık. Dereceye giren girmeyen sporcularımı müsabakada gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik ediyorum.Ayrıca her zaman yanımızda olan Spora ve sporcuya değer ve destek veren değerli büyüğümüz Mehmet İlker ÜNAL hocamıza, araç tahsisi konusunda bize yardımcı olan Orhangazi belediyemize teşekkürlerimi sunuyorum. Denizli il temsilcimiz sayın Zekai Doruk’a hakemlerimize katılan kulüp ve antrenör arkadaşlarıma bu güzel organizasyonda bize yer verdiklerinden dolayI teşekkür ediyorum.” dedi.