Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Temirağa Demir ”Buğu” İle Line Tv’de

Şiirler ve şarkıların buluştuğu,

Şiirler ve şarkıların buluştuğu, edebiyatın,sanatın ve şehirlerin konuşulduğu televizyon programı Buğu yeni kanalda yeniden izleyicisi ile buluşuyor.

On yılı aşkın süredir ekranlarda kalan Şiir ve Edebiyat programı Buğu yüzlerce program binden fazla konukla müziklerle,şarkılarla,türkülerle  şiirleri harmanlayıp hem kulakların pasını siliyor hem de yüreklere dokunuyor. Pandemi sonrasında yayın hayatına ara veren Buğu Programı bundan böyle her her salı saat 21.00’de Line Tv ekranlarında sanatseverlerle olacak. Orhangazili Yazar ve Tv Programcısı Temirağa Demir tarafından hazırlanıp sunulan programda yine şiirler ve şarkılar hayat bulacak.

 

Programı hazırlayıp sunan Temirağa Demir “Yaklaşık iki yıllık bir aranın ardından yeniden ekranlarda olmak hayli sevindirici. Şiirler sessiz kalmasın diye çıktığımız bu yolculuk on yılı aşkın bir süredir ekranlarda hayat bulmaya devam ediyor. Şimdi ise Bursa’nın Türkiye’ye ve Avrupa’ya yayın yapan uyduda olan kanalı Line Tv de başka bir solukla devam edecek. Yine hem ilçemizin hem Bursa’nın hem de ülkemizin sanatçıları ekranlarda sizlerle olacak. Yine hemen her hafta birbirinden seçkin şairlerin şiirlerini sizler için seslendirmeye çalışacağım. Bu yolda desteklerini esirgemeyen tüm izleyen ve dinleyenlere teşekkür ederim” dedi.