Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tüm Cadde ve Sokaklar Yıkandı

COVİD-19 virüsü ile alınan

COVİD-19 virüsü ile alınan tüm tedbirlerin yanı sıra Orhangazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışmalar kapsamında İlçe genelinde bulunan tüm cadde ve sokaklarda yıkama işlemleri gerçekleşti. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından rutin olarak yapılan bu çalışmalar corona virüsü sonrası daha da sıklaştırarak ilçe genelinde tüm cadde ve sokakları yıkama işlemine başlandı.

Özellikle vatandaşların yoğun olarak kullandığı alt geçitler ve duraklar temiz ve sıhhi olmasına özen gösteren Orhangazi Belediyesi Temizlik işleri ekipleri, çalışmalarını aralıksız olarak devam ediyor. Yağmur yağışlarının ardından kirlenen ve çamurlanan alt geçitler önce köpüklü su ve fırçalar eşliğinde temizlenmesinin ardından tazyikli su ile yıkandı.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Tüm çalışma performansımızı ve mesaimizi corona virüsüne karşı alınan tedbirlere verdik. Bu salgını ilçemiz dışında tutmak için her bir vatandaşlarımızın üzerine düşen görevleri yerine getirmelerini arzu ediyorum. İlçe genelinde dezenfekte çalışmalarımızın yanı sıra Temizlik İşleri Müdürlüğümüzce Cadde ve Sokaklarımız yıkanarak tertemiz bir Orhangazi olacak ”dedi.

ResimLink - Resim Yükle