Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Ümit Özdağ Gemlik’te konuştu! ‘Bursa’da 3 ilçede kazanmayı bekliyoruz’

Zafer Partisi genel başkanı yerel seçim çalışmaları kapsamında geldiği Bursa’da ki ziyaretlerine Gemlik ilçesinde devam etti. İskele meydanında özellikle gençlerin çoğunlukta olduğu bir grup tarafından karşılanan Özdağ, sahil turu atıp ilçe halkı ile sohbet etti, Burada yaptığı açıklamada yerel seçimde Zafer Partisinin Bursa’daki  oyunun artacağına dikkat çekti, 3 ilçe de kazanmayı beklediklerini söyledi.

Zafer Partisi genel başkanı

Önümüzdeki pazar günü yapılacak olan yerel seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren Zafer Partisi genel başkanı Ümit Özdağ, belediye başkan adaylarına destek için dün geldiği Bursa’da Karacabey ilçesi , Bursa şehir merkezi bugün ise Mudanya ziyaretinin ardından Gemlik ilçesinde vatandaşlar ile buluştu. Partisinin Gemlik belediye başkan adayı Nilüfer Toprakçı ve parti üyeleri tarafından karşılanan Özdağ ilk olarak iskele meydanında kendisini bekleyen çok sayıda genç ile sohbet edip fotoğraf çektirdi ardından havaların da güzel olması ile sahile akın eden vatandaşların arasında yürüdü.

Daha sonra açıklamalarda bulunan Zafer Partisi genel başkanı Ümit Özdağ, yerel seçimlerde Bursa’nın 3 ilçesinden beklentisinin büyük olduğunu ve genelde de partisinin oy oranlarının yükseleceğini ifade etti.

Ümit Özdağ yaptığı açıklamada ‘ ‘ Zafer partisi Türkiye’nin her yerinde yükseliş gösteren bir partidir, Bursa’da da geçtiğimiz seçimlerde yüksek bir oy almıştık, Bursa’daki yükseliş buna paralel olarak Türkiye ortalamasının üzerinde görünüyor. Bunun için biz Bursa’da ciddi sonuçlar alacağımıza inanıyoruz, Bursa’da öncelikle 3 ilçe var bunların kazanmayı bekliyoruz, ama güzel gittiğini görüyoruz, saha bunu iyi gösteriyor, gençlerin öncülüğünde tüm yaş gruplarımız ile Zafere doğru akıyoruz” dedi.