Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yeniköy’de Beklenen Köy İçi Asfaltlama Çalışmaları Başladı…

Orhangazi’nin en büyük dış

Orhangazi’nin en büyük dış mahallesi olan Yeniköy’de biten alt yapı çalışmalarının ardından mahalle içinde beklenen sıcak asfalt yol çalışmaları da başladı. muhtar Hasan Akoğlu kışa kadar mahallede üst yapı çalışmalarının tamamen sona ereceğini söyledi.

Nüfus bakımından ilçenin en büyük dış mahallesi olan Yeniköy’de mahalle içi asfalt çalışmaları geçtiğimiz gün başladı.

Doğalgaz başta olmak üzere diğer alt yapı hizmetlerinin götürüldüğü Yeniköy’de çalışmalardan dolayı kazılan ve köy içi yollarda bir süredir mahalle halkının da zaman zaman şikayet ettiği yollarda sıcak asfaltlamanın yapımına başlanırken, kısa sürede tamamen bitmesi bekleniyor.

Çalışmaların başlaması Hakkında açıklama yapan Mahalle Muhtarı Hasan Akoğlu “Köyümüzde sıcak asfalt kaplama çalışmaları başladı Yarın itibarıyla parke taşına da başlanacak altyapı çalışmalarında sonuna gelmiş bulunmaktayız Rabbim bir keder göstermezse kış aylarına kadar köyümüzde tamamen üst yapıyı bitirmeyi hedeflemekteyiz. Bu hizmetlerin köyümüze gelmesini sağlayan başta Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın alinur aktaş’a Orhangazi belediye başkanı sayın Bekir Aydın’a Orhangazi Ak Parti İlçe Başkanı sayın Gökhan Ulusu ve MHP İlçe Başkanı Sayın Halil bozoğlu’na şahsım ve köyüm adına teşekkür ederim”dedi.