Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ak Parti Orhangazi’de Aday Adayı Tanıtım Toplantısı Yapıldı

AK Parti Orhangazi İlçe

AK Parti Orhangazi İlçe başkanlığı 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için Orhangazi Belediye başkan aday adaylığına başvuran isimler için Parti binasında bir tanıtım toplantısı düzenledi. Parti yönetimi, kadın ve gençlik kolları üyelerinin karşısına çıkan aday adayları sunum yapıp kendilerini tanıttı.

Ak Parti’de Belediye Başkan aday adayı olan 8 isim bu akşam parti lokalinde parti üyelerinin karşısına çıktı.

Aday adayları tanıtım toplantısı yapıldı

AK Parti’de Orhangazi Belediye Başkan aday adaylığı için başvuru yapan 8 isim  parti lokalinde düzenlenen aday tanıtım toplantısında kendilerini parti yöneticileri, kadın ve gençlik kolları üyelerine anlattı.

Belediye başkanı ve İlçe başkanından değerlendirme

Tanıtım toplantısında AK Parti ilçe başkanı Gökhan Ulusu ve Belediye Başkanı Bekir Aydın, delegeler ve yöneticilere yaptığı konuşmada sürecin AK Parti ve Orhangazi için hayırlı olması temennisinde bulundular. Ak Parti ilçe başkanı Gökhan Ulusu, Cumhur İttifakı ve AK Parti olarak yeni bir zafere doğru adım almaya başladıklarını belirterek, kapı kapı gezerek, adım adım ilçeyi dolaşarak her bir vatandaşımıza ulaşıp gönüllere gireceğiz, yeniden Orhangazi’de Ak Parti Belediyeciliğini sürdüreceğiz dedi.

Pazar günü temayül yoklaması var

AK Parti’de 26 Kasım Pazar günü ise Bursa’da elektronik ortamda temayül yoklaması  yapılacak. AK Parti’de belediye başkan adayları ise Aralık ayı içinde açıklanacak. AK Parti Orhangazi ilçe teşkilatındaki aday tanıtım toplantısına ise yoğun bir katılım gerçekleşti.

ResimLink - Resim Yükle