Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Aydın İl Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu’nu Misafir Etti

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Bursa İl Emniyet Müdürü Dr. Sabit Akın Zaimoğlu ile görüştü. Görüşme, Emniyet Müdürü Zaimoğlu’nun Belediye Başkanı Aydın’ı ziyareti üzerine gerçekleşti. Orhangazi Belediyesi’nde sıcak bir atmosferde gerçekleşen ziyarette, Orhangazi hakkında ve genel konular üzerinde fikir alışverişi yapıldı. Aydın ziyaret sırasında İl Emniyet Müdürü Zaimoğlu’na Orhangazi’yi simgeleyen zeytin, zeytinyağı ve turşu çeşitleri hediye etti.

İl Emniyet Müdürümüzü Ağırlamaktan Çok Mutlu Oldum

Belediye Başkanı Bekir Aydın, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “İl Emniyet Müdürümüz Sayın Doktor Sabit Akın Zaimoğlu’nu belediyemizde ağırlamaktan dolayı çok mutlu oldum. Kendisiyle Orhangazi’yi konuştuk, genel konular hakkında fikir alışverişinde bulunduk ve tecrübelerinden faydalandık.” dedi. Başkan Aydın, sözlerine “ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” Dedi.

İl Emniyet Müdürü Dr. Sabit Akın Zaimoğlu Kimdir?

Dr. Sabit Akın Zaimoğlu, kariyeri boyunca başarılı çalışmaları nedeniyle İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Valilik Makamlarınca çeşitli takdirname belgeleriyle ödüllendirildi. Zaimoğlu Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle 2 Ağustos 2023 tarihinde Bursa İl Emniyet Müdürü olarak atandı.

Bursa İl Emniyet Müdürü Dr. Sabit Akın Zaimoğlu, 1988 yılında Polis Koleji’nden ve 1992 yılında Polis Akademisi’nden mezun oldu. İstihbarat Daire Başkanı olarak görev yaptığı süre boyunca Bursa, Diyarbakır, Konya, Adana illerinde ve Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı’nda çeşitli rütbelerde istihbarat, özel güvenlik, çocuk şube ve asayiş birimlerinde görev aldı.

Dr. Zaimoğlu, kariyeri boyunca Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Hollanda, Malta, Çin, İran ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi çeşitli ülkelerde görevlerde bulundu.