Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bekir Aydın Otogar Esnafıyla Buluştu

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın vatandaşla bir arada olma kapsamında gerçekleştirdiği Esnaf Buluşmalarına devam ediyor. Başkan Aydın bu çalışma çerçevesinde şehir otogarında faaliyet gösteren esnaf vatandaşlarla buluştu. Kahvaltılı Esnaf Buluşmasında otogar esnafının sorunları görüşüldü. Esnaf Buluşmaları haftanın belli günlerinde kentin farklı bölgelerinde çalışan esnaflarla gerçekleştiriliyor. Esnaf buluşmasına Belediye Başkanı Bekir Aydın, Belediye Başkan Yardımcıları İlhan Kılıç,  İbrahim Korkmaz ve Erkan İnce, Meclis Üyeleri, İlgili Belediye Birim Müdürleri, Şoförler Odası Başkanı Kamil Sevinç, Minibüsçüler Odası Başkanı Davut Zengin ve otogar merkezli faaliyet gösteren esnaf vatandaşlar katıldı.

 

Aydın Hizmete Yeni Alınan Otogar Esnafının Minibüsünü Test Etti

Belediye Başkanı Bekir Aydın çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Bekir Aydın esnaf Buluşmaları çerçevesinde otogar merkezli olarak özellikle ulaştırma sektörü ile ilgilenen esnaf vatandaşlarla bir araya geldi. Haftanın belli günlerinde bölgesel olarak yapılan buluşmalar bağlamında gerçekleştirilen buluşmada esnaf vatandaşların sorun ve önerileri dinlenerek çözümleri konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Birlikte kahvaltı yapılan Esnaf Buluşmasına Otogar esnafı tarafından geniş şekilde katılım sağlandı. Buluşmada Orhangazi yeni otogar yeri için fikir alışverişinde bulunurken Belediye Başkanı Aydın hizmete yeni alınan minibüsçü esnafını ait toplu taşıma aracını test etti.

 

Belediye Başkanı Bekir Aydın’ın esnaf vatandaşların sorunlarını daha yakından takip edebilmek için geçtiğimiz aylarda başlattığı Esnaf Buluşmaları her hafta farklı bölgelerde devam ettiriliyor. Kahvaltı eşliğinde gerçekleştirilen Esnaf Buluşmalarında esnaf vatandaşlarla sohbet etmek, sorunlarını dinleyip çözüme ulaştırmak de Orhangazi hakkında fikir alışverişinde bulunmak hedefleniyor.