Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bekir Aydın TOKİ Sayısının Artması İçin Devrede!

Belediye Başkanı Bekir Aydın,

Belediye Başkanı Bekir Aydın, TOKİ’nin başlattığı sosyal konutlar çerçevesinde Orhangazi’de yapılacak olan 150 konutun daha da artırılması için önümüzdeki hafta TOKİ ile bir görüşme gerçekleştirecek. Bekir Aydın, haftaya Çarşamba günü TOKİ’de yapacağı görüşmede konut sayısının artırılması talebinde bulunacak.

Belediye Başkanı Bekir Aydın, gelecek hafta Çarşamba günü Ankara’da TOKİ genel Merkezinde TOKİ başkanı ile bir görüşme gerçekleştirecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhuriyet Tarihinin en büyük sosyal konut projesi olarak duyurduğu ve Orhangazi’ye de 150 konutun yapılacağı proje için Belediye Başkanı Bekir Aydın, TOKİ’de yapılacak görüşmeye katılacak.

Arsa var, sayı artırılsın

Belediye Başkanı Bekir Aydın, konu ile ilgili olarak gelecek hafta Çarşamba günü TOKİ genel merkezinde TOKİ başkanı ile bir görüşme gerçekleştirecek. Yapılacak olan görüşmede Belediye Başkanı Bekir Aydın’ın TOKİ başkanına Orhangazi’ye ayrılan 150 konutun artırılması talebini iletecek. Başkan Aydın, Hamzalı yolu üzerinde yapılan 4.Etap TOKİ konutlarının karşısında Orhangazi Belediyesi’ne ait arsanın TOKİ’ye satışının gerçekleştirileceğini belirterek, burada arsa sorunumuz yok. Zaten arsa büyütüldü. Biz de talebimizi TOKİ’ye ileteceğiz. TOKİ’nin kabul etmesi halinde Orhangazi’ye yapılacak konut sayısının artırılmasını bekleyeceğiz dedi. Orhangazi Belediyesi daha önce 150 adet olarak belirlenen konutlar için 18 bin m2 arsa ayrılmış, konut sayısının artırılması halinde 27 bin m2 arsanın konut yapılmak üzere ayrılabileceği kaydedildi.