Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Belediye İkinci Taksit Ödemeleri İçin Son 10 Gün

Orhangazi Belediyesi Mali Hizmetler

Orhangazi Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, 2023 yılı Emlak Vergileri, Çevre Temizlik Vergileri ve İlan ile Reklam Vergilerinin ikinci taksit ödemelerinin 30 Kasım 2023 Perşembe günü mesai bitiminde sona ereceğini duyurdu. Ödemeler, Belediye veznesinde nakit veya kredi kartı ile gerçekleştirilebileceği gibi, Orhangazi Belediyesinin banka iban numaralarına veya online olarak belediye web sitesi üzerinden de yapılabilecek.

Vatandaşlara, ödemelerini geciktirmemeleri konusunda önemli bir hatırlatma yapıldı. Orhangazi Belediyesi, ödemelerin aksamaması için çeşitli ödeme seçeneklerini sunarak vatandaşların kolaylıkla işlemlerini tamamlamalarını sağlıyor. Bu kapsamda, Belediye veznesi, banka iban numaraları ve online ödeme seçenekleriyle ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebileceği vurgulandı.

Orhangazi Belediyesi, vatandaşlara süreci daha da kolaylaştırmak için çeşitli ödeme alternatifleri sunarken, özellikle gecikmeye düşmemeleri ve ödemelerini belirlenen tarihte yapmaları konusunda gereken hatırlatmayı yaparak vatandaşların mali konularda sorun yaşamamaları için hassasiyet gösterdiklerini ifade etti.