Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bursa Valisi Yakup Canpolat Orhangazi Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Orhangazi’ye gelen Bursa Valisi Yakup Canbolat Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri ve birim müdürleri ile birlikte Vali Yakup Canbolat’ı Belediye binası önünde karşılayan Belediye Başkanı Bekir Aydın ardından makamında gerçekleşen görüşmede ilçemiz hakkında genel bilgileri paylaşırken Orhangazi’nin sosyo-politik ve ekonomik yapısının oldukça güçlü olduğunu ifade etti. Belediye Başkanı Bekir Aydın İlçemiz İstanbul ve Bursa illeri arasında bir köprü görevi görmektedir ve sanayi alanlarımız oldukça güçlüdür. Ülkemizin hem ekonomisine hemde istihdamına katkı sunuyoruz dedi.

Belediye Başkanı Bekir Aydın Vali Canbolat’a göreve geldikleri günden itibaren yaptıkları faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgiler sundu.  “ İlçemiz her alanda büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Büyüme ivmesini hızla sürdürmesi sebebiyle de kentimize yeni projeler geliştirmeye devam ediyoruz dedi”. Ziyaretlerinden dolayı Sayın Bursa Valimiz Yakup Canbolat’a teşekkürlerimi sunuyorum dedi.