Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bursa’da termometreler yükseliyor!

Meteoroloji tarafından hazırlanan 5

Meteoroloji tarafından hazırlanan 5 günlük yeni hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde termometreler yükselişini sürdürürken cuma günü işaret edildi ve uyarı yapıldı. 

Bursa’da hava durumu nasıl? Meteoroloji Bursa için 16 Ağustos 2023 Çarşamba günü hava tahmin raporunu yayınladı. Şehir genelinde hava sıcaklığı yükselişini sürdürürken sabah saatlerinde etkili olan çok bulutlu gökyüzü gün içerisinde gerini parçalı bulutlu ve güneşli havaya bırakıyor. Sıcaklık bugün en yüksek 31 dereceye kadar tırmanırken cuma günü 38, hafta sonu ise 35 derecelerde olacak.

Haftanın üçüncü iş gününe 22 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde çok bulutlu bir gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı ise 25 derece seviyelerinde.

Öğle saatlerinde de parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 28 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Öğle saatleri sonrası 31 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerin yanı sıra parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü şehir genelinde hakim oluyor.

Akşam saatlerine doğru termometreler 29 derece olarak ölçülürken parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde az bulutlu bir gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 27 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde de termometreler 26 derece seviyelerinde.

CUMA GÜNÜ BUNALTACAK

Meteoroloji tarafından 5 günlük hava tahmin raporuna göre Bursa genelinde termometreler yükselişini sürdürürken cuma günü işaret edilerek bunaltıcı sıcaklığın etkili olacağı bildirildi.

Haftanın dördüncü iş gününde (YARIN) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 21 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte rüzgar da etkili oluyor. Termometreler ise 34 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Haftanın son iş gününde (CUMA) sabah saatlerinde 21 derece olarak ölçülürken gün içerisinde bol güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 38 derecelere kadar tırmanıyor ve bunaltıcı bir sıcaklık şehir genelinde gün boyu etkili oluyor.

Hafta sonunun ilk gününde ise (CUMARTESİ) yapılan tahminlere göre, sabah saatlerinde termometreler 22 derece olarak ölçülürken gün içerisinde bol güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 35 derecelere kadar yükselecek.

Hafta sonunun son gününde (PAZAR) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 22 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde bol güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler ise 35 derece seviyelerinde ölçülüyor.