Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çakırlı Mahallesinde Beklenen Asfaltlama Çalışmaları Başladı!

Orhangazi’ye bağlı Çakırlı mahallesinde

Orhangazi’ye bağlı Çakırlı mahallesinde yaklaşık 1 yıl önce başlayan alt yapı çalışmaları sonrasında mahallenin uzun süredir beklediği mahalle içi asfaltlama çalışmaları da belediye ekipleri tarafından başlatıldı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Ekim 2022 yılında Orhangazi’ye bağlı Çakırlı Mahallesinde başlatılan alt yapı çalışmalarının ardından dün itibariyle de üst yapı asfaltlama çalışmalarına başlandı.

Aynı anda Kaldırım çalışmalarının da sürdürüldüğü Çakırlı mahallesinde toplamda 2250 metrekarelik alanda sıcak asfaltlama yapılırken, mahalle halkı önümüzde ki günlerde çalışmaların bitmesi ile yeni yollarına kavuşacak.


Çalışmalar hakkında ise Orhangazi Çakırlı Mahallesi Muhtarı Osman Bombacı konuyla ilgili açıklama yaparak; “ mahallemiz de alt yapısı bitmeyen iki sokağımız kaldı. Onlarında çalışmaları hızla devam etmekte. Alt yapı dışında mahallemiz de kaldırım çalışmaları da hızla devam ediyor. Mahallemizin kısa zamanda sorunu ortadan kalkacak. Dün ise sıcak asfalt çalışmamız başladı. Sıcak Asfaltlamanın bitmesi ardından mahallemize 2250 metre karesi sıcak asfaltta döşenmiş olacak. Bu çalışmalar da Bize göstermiş oldukları desteklerden dolayı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ali Nur Aktaş’a Orhangazi belediye Başkanımız Sayın Bekir Aydın’a BUSKİ Genel Müdürü Güngör Güleç, Genel Müdür Yardımcısı Mesut Boz ve ekibine, köyüm adına teşekkür ediyorum dedi.