Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çalışmalar Başladı ,Bittiğinde Orhangazi’nin En Büyüğü Olacak!

Orhangazi nadır piknik alanı

Orhangazi nadır piknik alanı içerisine mayıs ayında hizmete açılması planlanan ve ilçenin en büyüğü olacak şekilde yeni bir kır düğün ve etkinlik alanı için çalışmalar başladı.

Daha önce Nadır piknik alanı içinde bulunan atıl bir alanı değerlendirerek  vatandaşların nezih bir ortamda zaman geçirmesini sağlayacak şekilde Orhangazi’ye kazandıran işletmeci Birhan Çelik şimdide aynı bölgede Orhangazi’ye en büyük kır düğün salonu ve etkinlik alanını kazandırmak için çalışmalara başladıklarını belirtti.

İşletmeci Birhan Çelik yeni yapılan etkinlik alanı ile alakalı yaptığı açıklamada : Orhangazi’de yaklaşık 2 yıl önce hizmete açtığımız Osmanlı Çay bahçesi  ve at biniciliği alanının üst bölgesine kır düğün salonu ve sosyal aktivite alanı  yapmak için çalışmalarımızı başlattık. Orhangazi’nin en büyük açık ve kapalı alanı bulunan kır düğün ve organizasyon alanı olarak yapımına başladığımız sosyal tesisleri bir aksilik olmaması halinde mayıs ayı içerisinde Orhangazi’nin hizmetine sunmayı planlıyoruz.Bizlere ve Orhangazi’ye hayırlı olsun ” ifadelerini kullandı.