Orhangazi TV

Cumhur İttifakından Beraberlik Vurgusu!

Cumhur İttifakından Beraberlik Vurgusu!
Fatih Mısır( orhangazitv16@gmail.com )
177
14 Ocak 2022 - 8:49

Orhangazi Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Halil Bozoğlu  yönetim kurulu ve ülkü ocakları başkanı ile birlikte Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’ı makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette Orhangazi belediye başkanı Bekir Aydın ve Cumhur ittifakı ortağı Mhp ilçe yönetimi birlikte yaptıkları ortak açıklamada birliktelik mesajı verdi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Cumhur İttifakımızın değerli ortağı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız Halil Bozoğlu ve Yönetiminin ziyaretleri bizleri son derece memnun etmiştir. İlçemizde yapımına devam eden ve yapmayı planladığımız çalışmalar hakkında İlçe Başkanımıza bilgiler verdik. Orhangazi’de Cumhur İttifakı olarak güçlü bir gönül bağı kurduk ve her geçen gün gücümüze güç katarak ilerliyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza her alanda devam ediyoruz. Bizlere her türlü desteklerini esirmeyen tüm MHP’li kardeşlerime teşekkür ediyorum” dedi.

Orhangazi Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Halil Bozoğlu, “ Orhangazi Belediye Başkanımız Bekir Aydın’ı yönetimimiz ile birlikte ziyaret ettik. Başkanımız ilçemiz adına yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Cumhur ittifakı olarak Orhangazi’de her gün ilçemizin adına güzel çalışmalara imza atıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde tüm çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, Haberleri kopyalamayınız.

seks izlesex hikayeleriseks hikayeleri

Fantastic momentous www.upscalerolex.to is going to be options .

sperrmüll abholung berlin

milf near meescort berlinseks hikayesex hikayeleriseks izleporn

ataşehir açık tekel içerenköy tekel ataşehir inönü tekel
аренда яхтыэкскурсии в мармарисеhttps://rentyachtturkey.com/piratskiy-korabl-marmaris/https://rentyachtturkey.com/egeyskiye-ostrova-iz-marmarisa/https://rentyachtturkey.com/pamukkale-iz-marmarisa/