Orhangazi TV

Döktaş İle Türk Metal Arasında Anlaşma Sağlandı!

Döktaş İle Türk Metal Arasında Anlaşma Sağlandı!
Fatih Mısır( orhangazitv16@gmail.com )
6.072
13 Ocak 2022 - 19:33

Türk Metal Sendikası ile Döktaş Dökümcülük A.Ş. arasında uzun süredir devam eden toplu iş görüşmeleri bugün yapılan son toplantıda anlaşmayla sonuçlandı. İşyeri ile Türk Metal Sendikası arasında 2021-2023 dönemi sözleşme imzalandı.

Türk Metal Sendikası ile MESS arasında geçtiğimiz günlerde imzalanan toplu iş görüşmelerinin ardından yine Türk Metal Sendikası ile Döktaş Dökümcülük A.Ş. arasında sürdürülen Toplu İş Görüşmelerinde de anlaşma sağlandı.
Son toplantı bugün yapıldı
Eylül ayından bu yana Türk Metal Sendikası yönetimi ile Döktaş Dökümcülük A.Ş. arasında devam eden Toplu İş Görüşmelerinde son toplantı bugün yapıldı.

Öplen saatlerinde başlayan görüşmeler akşam saatlerinde anlaşma ile sonuçlandı.
Totalde yüzde 34 zam
Döktaş ile Türk Metal Sendikası arasında 2021-2023 dönemini kapsayan zam görüşmelerinde anlaşma sağlanmasının ardından Türk Metal Sendikasi Gemlik Şubesi Başkanı Kemal Durmaz ile işyeri temsilcileri arasında sözleşme imzalandı.

Türk Metal Sendikası Gemlik Şube Başkanı Kemal Durmaz, Döktaş ile yapılan anlaşmanın MESS ile yapılan zam miktarı ile taban tabana aynı olduğunu belirterek, birinci 6 aylık dönem için her çalışanın ücretine yüzde 10 zam ve ilave 3,70 TL zam, ikinci 6 aylık dönem için enflasyon korumalı yüzde 30 zam anlaşmasına vardıklarını, aynı zamanda Döktaş çalışanlarını da sosyal haklarda MESS’in birinci gurubuna taşıdıklarını belirterek, sosyal haklar ile birlikte toplamda yüzde 34’lük bir zam miktarında anlaşmaya varmış olduk dedi.

Kemal Durmaz, anlaşma sonrasında yemekhanede çalışanlara sözleşme şartlarını da anlattıklarını belirterek, çalışanlarımız da durumdan memnun. Yeni sözleşmemiz çalışanlarımıza ve işyerimize hayırlı olsun. Bir toplu iş görüşmelerini de kazasız belasız atlatmış olduk. Tüm kesimlere hayırlı uğurlu olsun dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, Haberleri kopyalamayınız.

seks izlesex hikayeleriseks hikayeleri

Fantastic momentous www.upscalerolex.to is going to be options .

sperrmüll abholung berlin

milf near meescort berlinseks hikayesex hikayeleriseks izleporn

ataşehir açık tekel içerenköy tekel ataşehir inönü tekel
аренда яхтыэкскурсии в мармарисеhttps://rentyachtturkey.com/piratskiy-korabl-marmaris/https://rentyachtturkey.com/egeyskiye-ostrova-iz-marmarisa/https://rentyachtturkey.com/pamukkale-iz-marmarisa/