Orhangazi TV

”Her Mahalleye Eşit Hizmet Anlayışı”

”Her Mahalleye Eşit Hizmet Anlayışı”
Fatih Mısır( orhangazitv16@gmail.com )
135
12 Ocak 2022 - 9:08

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Orhangazi Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu ve yönetimi, Orhangazi Belediye Başkan Yardımcı ve meclis üyeleri ile birlikte Ortaköy Mahallesi yol genişleme çalışmalarını yerinde inceledi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Bugün İlçe Başkanımız ve yönetimi, Başkan Yardımcımız ve Meclis üyelerimiz ile birlikte Ortaköy Mahallemizin en büyük sorunlarından birisi olan yol genişletme çalışması yerinde inceledik. Bursa Büyükşehir Belediyemiz ile ortaklaşa başlatmış olduğumuz Ortaköy yol genişletme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Yeniköy mahallemiz yol ayrımından itibaren başlayan 5 km’lik yol genişletme çalışması sonrası atılan asfalt ile modern bir görünüme kavuşacaktır. Orhangazi ile Ortaköy Mahallesi bağlantı yol üzerindeki yol genişletme çalışması ve ardından asfaltlanma çalışmaları hava şartlarına göre en kısa süre içerisinde tamamlanarak vatandaşımızın hizmetine sunacağız.

Her mahalleye eşit hizmet anlayışı ile çalışmalarımız sürüyor. İlçemizin her bir yeri bizim için ayrı bir değer olduğundan dolayı, Her mahalleye eşit hizmet anlayışı ile hareket ediyor, öncelikli durumlarına göre de çalışmalarımızı planlıyoruz. Bu anlamda Başta İl Başkanımız Davut Gürkan’a, Milletvekilimiz Zafer Işık’a ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Orhangazi Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, “ Belediye Başkanımız, meclis üyelerimiz ve yönetimimiz ile birlikte Ortaköy’de yapımına devam eden yol genişletme çalışmalarını yerinde inceledik. Ortaköy mahallemizin en büyük sorununu çözüme kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bursa Büyükşehir Belediyemiz ile Orhangazi Belediyemizin ortaklaşa başlatmış olduğu Ortaköy yol genişletme çalışması sonrası asfalt atılarak halkımızın hizmetine sunacağız. Başta İl Başkanımız Davut Gürkan’a, Milletvekilimiz Zafer Işık’a ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, Haberleri kopyalamayınız.

seks izlesex hikayeleriseks hikayeleri

Fantastic momentous www.upscalerolex.to is going to be options .

sperrmüll abholung berlin

milf near meescort berlinseks hikayesex hikayeleriseks izleporn

ataşehir açık tekel içerenköy tekel ataşehir inönü tekel
аренда яхтыэкскурсии в мармарисеhttps://rentyachtturkey.com/piratskiy-korabl-marmaris/https://rentyachtturkey.com/egeyskiye-ostrova-iz-marmarisa/https://rentyachtturkey.com/pamukkale-iz-marmarisa/