Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kasım Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi…

Orhangazi Belediyesi Kasım ayı

Orhangazi Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısı birinci oturumu yapıldı. Meclis toplantısı Belediye Başkanı Bekir Aydın Başkanlığında Belediye meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda 3 gündem maddesi 2 ek gündem maddesi ile birlikte görüşülerek karara bağlandı.

Orhangazi Belediyesi çalışmalarını sürdürüyor. Orhangazi Belediyesi bu çerçevede Kasım ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi. Kasım ayı meclis toplantısında ilk gündem maddesi, Türkiye Kızılay Derneği Bursa İl Merkezi Başkanlığı tarafından depo ve idari hizmetlerinde kullanılması maksadı ile belediye bünyesinde bir dükkânın (bodrum, zemin ve 1.kat) 10 yıl süre ile bedelsiz irtifak hakkı tesis edilmesi İle ilgili madde oldu. Madde Plan ve Bütçe ile Hukuk Komisyonuna havale edildi.

Toplantının ikinci maddesinde Memur dolu kadro derece değişikliği görüşüldü. Madde oylanarak kabul edildi.

Arapzade mahallesi Refik Atay Caddesi başlangıcı üzerinde bulunan park alanına isim verilmesi Üçüncü madde olarak görüşüldü. Madde oylanarak İmar komisyonuna havale edildi.

İki ek madde görüşüldü

Kasım ayı meclis toplantısı birinci birleşiminde İki ek madde de görüşülerek karara bağlandı. Askı itirazı ve Binaların Depreme Karşı tasarımları maddeleri dördüncü ve beşinci madde olarak görüşüldü. Maddeler İmar komisyonuna havale edildi.