Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Marmarabirlik’te İlk Ödemeler Cuma Günü Yapılıyor

Zeytin hasat sezonunun başlaması

Zeytin hasat sezonunun başlaması ile zeytin alımlarını hızlı bir şekilde sürdüren Marmarabirlik zeytin üreticilerine ilk taksit ödemesini 10 Kasım Cuma günü yapacak.

Marmarabirlik Orhangazi Kooperatifi yaklaşık 1 hafta önce başlayan zeytin alımlarında şu ana kadar 220 ton zeytin alımı gerçekleştirdi. Orhangazili ortakların hesabına Cuma günü toplamda  5 milyon TL ödeme yatırılacak.

Zeytinde hasat dönemi devam ederken Marmarabirlik de zeytin alımlarını yoğun şekilde sürdürüyor. Marmarabirlik’in son olarak belirlediği 125 TL’lik tavan fiyat üreticiyi memnun ederken, zeytin alımları ile birlikte zeytin üreticisine ödemenin ilk taksidi için geri sayım başladı.

10 Kasım Cuma günü hesaplarda

Marmarabirlik şu ana kadar üreticiden aldığı zeytinlere karşılık olarak üreticilere ilk taksit ödemesini 10 Kasım Cuma günü yapacak. Marmarabirlik Cuma günü zeytin üreticisi ortakların hesabına ilk taksidi yatırmış olacak.

Orhangazili ortaklara 5 milyon TL

Marmarabirlik ilk taksit ödemeleri kapsamında Orhangazili ortaklara toplamda yaklaşık 5 milyon TL ödeme yapacak. Marmarabirlik Orhangazi kooperatifi geride kalan yaklaşık 10 günlük sürede toplamda 220 ton da zeytin alımı gerçekleştirdi.