Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Orhan Balcı Hürriyet Mahallesi Muhtarlığına Adaylığını Açıkladı

2024 mart ayında yapılması

2024 mart ayında yapılması beklenen yerel seçimler öncesinde Orhangazi’nin en büyük 2. Mahallesi olan Hürriyet mahallesinde ilçenin tanınmış ve sevilen simalarından  mevcut mahalle Muhtarı Sıtkı Balcı’nın oğlu Orhan Balcı seçimlerde aday olduğunu açıkladı. Babasının görev süresince layığı ile yaptığı Muhtarlık görevini devralarak yine mahallesi için en şekilde kullanacağını söyleyen Orhan Balcı ‘’Hürriyet mahallemizdeki hizmetlerin en iyisini sunmak için adayım ‘’ dedi.

2024 yerel seçimlerine zaman yaklaştıkça Orhangazi’de de yerel yönetimlere talip olan adaylar ortaya çıkmaya başladı.

 

İlçenin en büyük 2.mahallesi olan Hürriyet mahallesinde de hem Orhangazi’nin hem de Hürriyet mahallesinin sevilen ismi Orhan Balcı yeni dönem için aday olacağını açıkladı.

Aynı zamanda şuan ki mahalle Muhtarı Sıtkı Balcı’nın da oğlu olan Orhan Balcı babasının 2 dönemdir yaptığı Muhtarlık çalışmalarından tecrübe ederek ve yine babasının da desteğini alarak Hürriyet mahallesi için bundan sonraki yaşantısını halkın teveccüh göstermesi halinde mahallesi için kullanacağını söyledi.

Orhangazi’de ORMO fabrikasında yaklaşık 25 sene güvenlik görevlisi olarak görev yapan ve emekli olduktan sonra Muhtar olmak için seçim çalışmalarına start veren Balcı adaylığı süreci ile ilgili yaptığı açıklamasında ;

Orhangazi’nin en büyük 2.mahallesi olan Hürriyet mahallesinde doğup büyüdüm, o yüzdendir ki mahallemizi adım adım sokak sokak çok iyi tanıyorum, buda bir muhtarlık görevi için en gerekli olan şeylerin başında geliyor. Yıllarca yaşadığım mahallemizde Muhtarlık görevinin sorumluluğunun farkındayım, mahalle halkımızın da bizlere yetki vermesi halinde onların güvencini boşa çıkarmayacak bir hizmet anlayışı ile ve en önemlisi yerel yönetimler ile istişare halinde olarak mahallemizin eksik olan hizmetlerini halkımızın ihtiyaçlarını yerinde tespit edip çözüme  kavuşturmak adına ilgi kurumlar ile çalışma içinde olacağız. Tabi mahallemiz ile ilgili hayata geçirilmesi gereken önemli ihtiyaçlar var bunlarında gerekli çalışmalarını yapıp önümüzdeki zamanlarda açıklayacağız ve seçim beyannamemize ekleyeceğiz, bu güne kadar mahallemize hizmet etmiş tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum, hayatta olmayanlara ise Allah’tan rahmet diliyorum,  seçim günü yeni muhtar açıklandığında ise yeni muhtarımız bir başkası olursa bizlere yakışanı yapıp tebrik edeceğiz ve yine mahallemiz için desteklerimizi sürdüreceğiz. Kısacası her şey Hürriyet mahallesi için diyerek 2024 mart ayında yapılacak olan seçimde adaylığımı açıklıyorum, sürecime destek olan tüm mahalle halkıma da şimdiden çok teşekkür ediyorum’’ dedi.