Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Orhangazi Belediyesinden Çocuklara Ara Tatil Hediyesi…

Orhangazi Belediyesi, birinci yarıyıl

Orhangazi Belediyesi, birinci yarıyıl ortasındaki ara tatil vesilesiyle öğrencilere sürpriz yaparak sinema ve tiyatro eserlerini ücretsiz olarak sunacak. Bu kapsamda dört adet gösterim, salı gününden itibaren Orhangazi Kültür ve Gençlik Merkezinde gerçekleştirilecek.

Belediye Başkanı Bekir Aydın, yaptığı açıklamada öğrencilere seslenerek, “Derslerinizi iyi çalışın, az yaramazlık yapın, öğretmenlerinizi ve ailelerinizi fazlaca üzmeyin, size sürprizlerim var dememiş miydim? Siz de beni kırmayarak dinlediniz ve işte Salı gününden itibaren o sürprizler sizlerle birlikte olacak” dedi.

Haftalık program şu şekilde oluştu:

– 14 Kasım Salı saat 16.00: İllüzyonist Orhan Tuncay’ın sunumuyla “Haydi Çocuklar İllüzyon ve Bubble Show,” Orhangazi Kültür Merkezi.

– 15 Kasım Çarşamba saat 15:00: Kağnı Tiyatro oyunu, Kültür ve Gençlik Merkezi.

– 18 Kasım 2023 Cumartesi saat 14.00: “Buz Devri Büyük Çarpışma,” Ali Poyrazoğlu, Haluk Bilginer ve Yekta Kopan ‘ın seslendirmesiyle, Orhangazi Kültür Merkezi.

– 16 Kasım Perşembe saat 13.00: “Oyun Arkadaşım,” çocuk tiyatro oyunu, İnegöl Şehir Tiyatrosu tarafından sahnelenecek.

Orhangazi Belediyesi tarafından kültür ve gençlik merkezinde bu ücretsiz etkinliklerle öğrencilere keyifli bir ara tatil dönemi yaşatılması hedefleniyor.