Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Orhangazi Emniyeti İlçede Kuş Uçurtmuyor

Orhangazi’de halkın güven ve

Orhangazi’de halkın güven ve huzurunu sağlamak adına yapılan denetimler artarak devam ediyor. İlçe emniyetine bağlı ekipler emniyet müdürü Erol Yavuz’unda katıldığı uygulamalarda adeta ilçede kuş uçurtmuyor. Orhangazi halkı ise yapılan sıkı denetimlerden memnun.

Orhangazi’de şehrin dört bir yanını ablukaya alan ilçe emniyet müdürlüğü halkın huzur , sağlık ve güvenliğini korumak adına çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bu kapsamda ilçenin farklı noktalarında özellikle gece saatlerinde yapılan denetimlerde , durdurulan araçlar tek tek aranırken ,içerisinde bulunan sürücü ve yolcularında GBT sorgulamaları yapılıyor.

‘’İlçe Emniyet Müdürü Denetimlere Katılıyor’’

Orhangazi ‘de göreve geldiği günden bu yana neredeyse müdahale edilen tüm olayları yakından takip eden ilçe emniyet müdürü Erol Yavuz’da yapılan denetimlere katılarak , polis ekiplerine yardımcı oluyor.

‘’Orhangazi Halkı Denetimlerden Memnun’’

Orhangazi’de polis ekipleri tarafından kentin farklı noktalarında kurulan uygulamalara çok sayıda polis ekibi katılırken , ilçe halkı ise yapılan denetimlerden memnuniyetini dile getiriyor.

Orhangazi ilçe emniyetinden yapılan açıklamada  şehrin dört bir yanını kapsayan huzur ve güven uygulamalarına  devam edileceği bildirilirken , vatandaşlar tarafından şüphe duyulan şahıs yada araçların emniyet birimlerine bildirilmesi isteniyor.

ResimLink - Resim Yükle